Logo
bahçeşehir escort

İş Ayakkabısı Kategorisinde Güvenlik İçin Kalite Ema Ayakkabı

3 Nisan 2017, 20:40

İş ayakkabısında güvenlik ve konfora dahil ISO belgelerine uygun çalışma sergiliyoruz.

İş ayakkabısı sektörü içinde eğer güvenlik açısından ve sorunsuz bir kalite bakımından bir ürün istiyorsanız o halde Ema ayakkabı markamızı tercih edebilirsiniz. 25 seneden daha fazla bir süredir ülkemizde İstanbul ilinde bu iş güvenlik ayakkabı çeşitlerinin üretimini yapan bu firma İSO standartlarına uygun bir şekilde tüm ürünlerinin tasarımlarını ayarlamaktadır. Bundan dolayı da ürettiğimiz tüm ayakkabı modelleri bir çok İSO belgesine sahiptir. Aynı zamanda da Avrupa standartlarına göre de yapılan üretim sayesinde sadece ülke genelinde değil tüm dünya bünyesinde kaliteli bir iş güvenlik ayakkabısı üretilmiş oluyor.

Endüstri ve sanayi sektörü içinde çalışan işçiler için özel olarak kış mevsiminde giyilen iş ayakkabı modeli yaz mevsiminde giyilen iş ayakkabı modellerini üretiyoruz. Bunun yanında elektrikçilere özel olarak tasarlanmış olan elektrikçi iş güvenlik ayakkabı modeli hafif sanayi sahalarında kullanılan hafif iş güvenlik ayakkabı modeli ve kompozit burun iş güvenlik ayakkabı modelinin üretimini de yapmaktadır. Üretimi yapılan tüm iş ayakkabısı çeşitlerinin farklı özelliklerde olması istendiğinden dolayı birbirlerinden ayrı olan üretim aşamalarından geçiyor. Bazı ayakkabı modellerinde soğuk alınmasın diye içi yün ile kaplanmıştır. Bir diğer ayakkabı modelinde ise bu sefer yün kaldırılarak sıcak havalarda ayakların terlemesini önlemek için başka bir malzeme kullanılmıştır. Hakiki derinin her iş güvenlik ayakkabı modelinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Bunun yanında elektrikçilere özel olarak tasarlanan ve üretilen ayakkabılar su ve elektrik geçirmez şekilde yapılmıştır. Bu iki özelliğinin yanı sıra yalıtkan bir yapısının da olması gerekiyor. Bir diğer ayakkabı çeşidi olan hafif iş sahası ayakkabılarında ise asıl sağlanması gereken özellik işçinin kolay hareket edebiliyor olmasıdır. Aynı zamanda ergonomik ve esnek olması da önemli özellikler arasındadır.

Markamız tarafından üretilmekte olan bu iş ayakkabısı çeşitlerinin her birinde gerçek deri malzeme tercih ediliyor. Aynı zamanda ön kısmında çelikten malzeme de kullanılarak iş güvenliği için önlemler alınmaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarında site bünyesinden de rahatça alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köşe Yazıları